Partneriai

Gamykla „Ceramica Concorde“ įkurta 1969 metais. 1976 metais įkurta antra gamykla „Ceramica Atlas“, kuri gamino keramines dvigubo degimo sienų plyteles. Šios dvi gamyklos susijungė ir tapo „Ceramiche Atlas Concorde“. Šiandien ši gamykla jau tapo viena iš lyderiaujančių Italijos keraminių ir akmens masės plytelių gamintojų, kuri savo produkciją eksportuoja į daugiau nei 150 pasaulio šalių.

1962 metais Italijoje įsikūrė kompanija ,,Floor Gres’’, kuri buvo viena pirmųjų, pradėjusių gaminti akmens masės plyteles. 1990 m. ,,Floor Gres’’ įgyjo ,,Cerim Ceramics’’. 1992 m. susijungus ,,Floor Gres’’ ir ,,Cerim Ceramics’’, susikūrė ,,Florim’’. Vėliau ši kompanija įgyjo ,,Rex Artistiche’’ bei ,,Casa Dolce Casa’, o 2006 metais atsirado naujas prekinis ženklas ,,Casamood’’. 2017 m. Mordane, Bolonijos provincijoje atidaryta nauja gamykla, pritaikyta didelių formatų plytelių gamybai.

,,Ceramiche Ragno’’ – vienas iš istorinių Italijos plytelių gamintojų sėkmingo augimo pavyzdžių. ,,Ragno S.r.l.’’ buvo įkurta 1949 metais ir 60-ais bei 70-aisiais metais tapo viena iš glazūruotų grindų ir sienų plytelių gaminimo lyderių. 2006 metais ,,Ceramiche Ragno’’ buvo prijungta prie ,,Marazzi’’ grupės, tačiau išlaikė savo prekinio ženklo stiprumą ir iki šių dienų.

,,Imola Ceramica’’buvo įkurta 1874 metais. Tarp žinomų ir sėkmingai besivystančių keraminių plytelių gamintojų ši gamykla išsiskiria plačia siūlomos produkcijos įvairove, kultūros tradicijomis ir daugiau nei 140 metų patirtimi. Būtent šie faktoriai yra lemiami sėkmingai kompanijos plėtrai. 1993 m. prekinis ženklas ,,Leonardo’’ prisijungė prie ,,COOPERATIVA CERAMICA D’IMOLA’’. ,,Leonardo’’ plytelių kolekcijos atspindi puikią pusiausvyrą tarp meninio patrauklumo ir pažangių technologijų. Vios medžiagos bei paviršiai yra kruopščiai analizuojami, siekiant aukščiausios kokybės.

,,Love Tiles’’ – įvairių dydžių ir stilių keraminių ir akmens masės plytelių gamintojas iš Portugalijos. Ypatingo susidomėjimo susilaukė paskutiniosios didelių dydžių plytelių kolekcijos, kurios išsiskyrė originaliu dizainu bei kokybe. Ankščiau ši kompanija buvo žinoma kaip ,,NOVAGRES’’. 2005 metais ,,Love Tiles’’ buvo prijungta prie didelės Italijos plytelių gamintojų grupės – PANARIA Group.

,,Armonie by Arte Casa’’ yra jauna itališka įmonė, kurios stiprybė yra kokybė, kūrybiškumas ir meilė keramikai. Įkurta 2001 metais, ,,Armonie’’ pasiūlė platų medžiagų pasirinkimą, tinkantį bet kokiam interjerui ar eksterjerui: keramines ir akmens masės plyteles, 3 mm storio akmens masę, mozaiką, stiklo mozaiką bei natūralų akmenį.

,,Ceramiche Grazia’’ buvo įkurta 1970 metais ir nuo pat pradžių užsibrėžė tikslą išsiskirti iš kitų keraminių plytelių gamintojų. Ši gamykla gali pasiūlyti ne tik paprastas plyteles, bet ir visą spektrą dekorinių plytelių bei juostelių.

,,La Fabbrica S.p.A.’’ įkurta 1994 m. Visos ,,La Fabbrica’’ gamyklos akmens masės ir keraminės plytelės yra gaminamos Italijoje, technologiškai pažangiose gamyklose, taip užtikrinant aukščiausią produkto kokybę. ,,La Fabbrica’’ plytelių kolekcijos pasižymi ne tik aukšta kokybe, bet ir originaliu dizainu.

,,Vogue Ceramica’’ įkurta 1979 metais. Kompanija gamina vieno degimo šalčiui atsparias keramines sienų ir grindų plyteles. ,,Vogue Ceramica’’ gaminamos produkcijos bruožas – plati sodrių spalvų paletė (186 spalvos), didelė dydžių įvairovė (46 dydžiai) bei 7 skirtingi paviršiaus padengimo būdai. Visa tai sudaro ypatingą ,,Vogue’’ spalvų sistemą, kuri leidžia projektuotojui realizuoti daugybę kūrybinių sumanymų.

Kūrybiškas dizainas, technologinės inovacijos, sukaupta patirtis – visa tai yra stipriosios ,,Monocibec’’ pusės. Kompanija gyvuoja jau daugiau nei 50 metų. Ji priklauso tokiai grupei kaip ,,Fincibec Group’’ (jai priklauso tokie gamintojai kaip Naxos, Century). ,,Monocibec’’ specializuojasi aukštą estetinę bei technologinę vertę turinčių plytelių gamyboje.

Gamykla ,,Ceramiche Refin’’ tarptautinėje rinkoje yra nuo 1962 m. ir priklauso didžiajai keramikos grupei ,,Gruppo Concorde’’. Nuolatinis pasiryžimas estetinėms paieškoms ir technologinėms inovacijoms parodė, jog įmonės gaminių ir gamybos kokybė tampa vis konkurencingesnė tarptautinėje rinkoje.